Opadająca powieka w oku prawym

witam od urodzenia mam opadajaca powieke w oku prawym i miałem zeza teraz jestem po operacij zeza powieka troche podniosła sie ale nadal opada czy mozna to skorygowac

Witam.
Oczywiście można skorygować operacyjnie opadającą powiekę, jednak należy taki zabieg wykonać przez ośrodki specjalizujące się w tego rodzaju operacjach , żeby nie spowodować pozabiegowej niedomykalności powiek.
Pozdrawiam