Opadanie dolnych powiek po badaniu okulistycznym ze znieczuleniem

po badaniu na jaskre I podaniu znieczulenia do oka doktor nakladal mi jakies szkla na oczy I chyba po tym znieczuleniu po kilku sekundach nie czulam oczu od tego czasu opadaja mi dolne powieki leciutko ale widze zylki ktore wczesniej byly ukryte pod powiekami to juz 2tydzien czy to minie czy cos nie tak oczy nie bola moze wydaja sie troche bardziej suche co jest ze mna nie tak?

Witam. Miała Pani robioną gonioskopię.Jest to nieszkodliwe badanie . Proszę zażyć witaminę B1 i B2 w tbl, oraz masować delikatnie powieki ruchem okręznym ku górze. Będzie dobrze. Pozdrawiam