Opadanie penisa a viagra

Witam mam 18 lat zaraz po masturbacji opada mi penis czym morze być to spowodowane .Czy w tym przypadku pomogła by viagra ???? z góry dzięki za odpowiedz pozdrawiam

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jest to zupelnie prawidłowa reakcja.

Zanik erekcji po wytrysku jest rzeczą jak najbardziej naturalną i właściwą, nie ma więc żadnych powodów do obaw. Jest on związany z fazą wygaszania, podczas której do normy wraca ciśnienie krwi, rytm serca czy częstotliwość oddychania, a także rozmiar członka, który zmniejsza się i powraca do normalnych rozmiarów. W czasie, kiedy członek przechodzi w stan spoczynku staje się zwykle niewrażliwy na stymulacje, nazywamy to okresem refrakcji, który to stan trwać może od kilku do kilkunastu minut. Pozdrawiam!