Opadanie penisa na począku współżycia u młodej osoby

Witam, mam problem z erekcją, a dokładniej: podczas gry wstępnej z partnerką wszystko wygląda ok, ale gdy tylko zaczynamy współżycie to mój penis opada. Wydaje mi się, że czerpię zbyt małą przyjemnośc ze stosunku. Do tej pory masturbowałem się nawet po 5 razy dziennie... mam 18 lat, a ona jest moją pierwszą partnerką. Co ze mną jest nie tak ?! Bardzo ją kocham i nie chcę jej zawieśc. Proszę o pomoc!!

Witaj
Podczas masturbacji którą jak napisałeś robiłeś ok. 5 razy dziennie spowodowałeś uwrażliwienie się na takie bodźce jakie dostałeś w trakcie tej czynności, natomiast proces uczenia się siebie i partnerki podczas stosunku jest procesem wolnym i rozciągniętym w czasie . Do tego jest ważne - czy nadal masturbujesz się - twój organizm porównuje obie reakcje! Zaprzestać na czas spotkań z partnerką czynności masturbacyjnych i zgłoś się po poradę do psychologa- seksuologa. Pozdrawiam

Witam, przyczyny takich zaburzeń mogą być różne. W tak młodym wieku na pierwszy plan wysuwają się zaburzenia na tle psychogennym. Zdecydowanie najlepszym wyjściem dla Pana jest rozmowa z seksuologiem, który wybierze najodpowiedniejszy rodzaj terapii. Jeżeli zdecyduje się Pan na taką wizytę, szansa na poprawę będzie bardzo duża. W ramach leczenia "doraźnego" można spróbować któregoś z preparatów doustnych (na receptę) jednakże na dłuższą metę należałoby ustalić przyczynę tych zaburzeń. Pozdrawiam RH