Opadanie penisa po preejakulacie

No a wiec podczas gry wstępnej, mam wzwód lecz po pewnej chwili wylewa sie prejakulat i wtedy penis opada no i nie da sie z nim nic zrobić, tylko odczekać kilka (3-5) minut aby znow był wzwód i tak w kolko. Zauważyłem rownież ze mam przyspieszone bicie serca itd pewnie jest powodowane przez stres. Ale chodzi głownie o opada ie penisa po prejalulacie.

Dzień dobry!

Skąd wiedza, że jest to preejakulat, a nie wyciek spermy? Czy dochodzi także do wytrysków?

Proszę skonsultować się osobiście z lekarzem seksuologiem.

Pozdrawiam!