Opadanie penisa podczas stosunku z partnerką na skutek nadmiernej masturbacji

Witam, mam 19 lat i niestety byłem uzależniony od masturbacji bywalo nawet 4-5 razy dziennie. Aktualnie jest lepiej ale nie uwolniłem się od tego całkowicie. Niestetyy podczas stosunku z partnerką czasami penis opada, rozumiem że jest to skutek nadmiernej masturbacji. Co mogę z tym zrobić ?

Dzień dobry.

Pańskie przypuszczenia mogą być trafne.
Jeśli po zaprzestaniu masturbacji opisany problem nie zniknie, warto skonsultować się z seksuologiem.
Nawiasem mówiąc, zmniejszenie erekcji "czasami" zdarzyć się może każdemu mężczyźnie, a przyczyną niekoniecznie może być nadmierna masturbacja.

Pozdrawiam.