Opadanie skóry czoła a tkanka tłuszczowa

Witam.Srodkowa czesc czola opada mi na dół,tworząc grubą poduszke tluszczową u nasady nasa miedzy brwiami,i opadający tłuszcz na oczy (opadająca brew w wewnętrzym koncie ).Czy lifting brwi może podnieść i pozbyć się nadmiaru tłuszczu z tych okolic,czy w tym miejscu to już raczej lifting czoła?

Piotr Pilarski

Ciężko powiedzieć bez zbadania. Sugeruję wizytę u lekarza medycyny estetycznej aby dokładnie zdiagnozować w czym jest problem.

Pozdrawiam.