Opadnięta powieka po operacji zeza rozbieżnego

Witam. W styczniu miałam operację oka(zez rozbiezny) od tego czasu mam opadniętą powiekę. PO 3 miesiącach po zabiegu byłam u lekarki, powiedziała ,ze oko było opuchniete jeszcze. Ale minęło już tyle czasu a powieka dalej jest opadnięta.. Wygląda jakbym miała 2 rózne oczy. Nie wiem czy to oznacza coś groźnego dla mózgu ,że powieka opadła po operacji. Bedę wdzięczna za odp

Lek. Marta Gryszkiewicz

Na badanie kontrolne powinna się Pani zgłosić do ośrodka w którym była operowana.
Nie można wykluczyć, że opadająca powieka jest powikłaniem pooperacyjnym.
Nie da się jednak tego jednoznacznie stwierdzić bez badania klinicznego przez okulistę.