Opakowanie Logest a plamienia

mam pytanie, w trakcie brania dostalam okres . Wczoraj skonczylam 3 opakowanie logest. Od 4-5 dni temu mam okres, wczoraj sie skonczył. Dzis rozpoczelam przerwe 7-dniowa i dostałam znow. Zrobilam test krwi wczesniej - negatywny. Czy to normalne?

Jeśli w kolejnych cyklach sytuacja będzie się powtarzać pomimo regularnego zażywania tabletek trzeba będzie pomyśleć o ich zmianie.