Opalanie przy cerze naczynkowej

Witam mam 22 lata i chciałbym sie dowiedziec jak i co mogę zrobic aby miec ciemna karnecje. Zaznaczam ze mam cere naczynkową na twarzy i jak sie opalam to zawsze opala mnie na czerwona i całe ciało tez na czerwono a nie jak innych odrazu na brazowo i chciałbym sie dowiedziec co moge zrobic w tym przypadku????Prosze o jak najlepsze odpowiedzi

Witam serdecznie,
cera naczyniowa jest bardzo delikatna i źle reaguje na czynniki atmosferyczne, w tym słońce. Opalanie zwykle rozpoczyna się od efektu czerwonej skóry, a nie złocistej opalenizny. Co więcej światło słoneczne rozszerza naczynia krwionośne i może nasilać problem z cerą naczyniową. Jeśli lubi Pan się opalać to proszę pamiętać o ochronie przeciwsłonecznej wielkości SPF 30. Szybszy, bezpieczniejszy i ładniejszy efekt uzyska można stosując samoopalacze lub opalanie natryskowe w gabinecie kosmetycznym.

Pozdrawiam,
ES