Oparzenie parą wodną a blizny

Witam.2dni temu poparzyłam sobie twarz parą,mam sparzony nos górną powiekie lewego oka i lewy policzek.Oczywiscie zaraz robiłam zimne okłady i potem pojechałam do lekarza który dał mi maść Flammazine,smaruje miejsca 3,4 razy dziennie i przemywam herbatą rumiankową.Boje sie że zostaną mi jakieś ślady,czy jest może jeszcze coś jakaś maść aby zapobiec bliznom?

Flammazine to dobry wybór, proszę stosowac systematycznie. Herbatka rumiankowa - zbędna. Prawdopodobieństwo powstania trwałych śladów zależy od stopnia oparzenia.