Opasanie gałki ocznej po dekompresji oczodołu

Witam ! Mam 31 lat jestem po zabiegu dekompresji oczodołu( 8 września tego roku) czy przy wysokiej krótkowzroczności -30 dioptrii możliwe jest opasanie gałki ocznej ,, przy bardzo słabej siatkówce . Czy taki zabieg może powstrzymać chociaż częściowo wzrost gałki ocznej spowodowany właśnie wysoką krótkowzrocznością ( wiem , że przed zabiegiem było to niemożliwe z powodu wytrzeszczu ) . Czy mogła bym się poddać takiemu zabiegowi czy wprowadził on by jakieś zmiany . Pozdrawiam . Emilia .

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

o kwalifikacji do takiego zabiegu musi zadecydować okulista. Proszę umówić się na wizytę.

Pozdrawiam.