Opatrunki po usunięciu torbieli krzyżowo-ogonowej

27stycznia miałam usuniętą torbiel krzyżowo-ogonową - zostałam wypisana na drugi dzień z zaleceniami opatrunków 2x dziennie na oscenisept. Tak też robię. 4stycznia byłam na kontroli gdzie lekarz kazał nadal przez 2 tygodnie robić nadal te opatrunki. Ale wydaje mi się, że coś jest nie tak -wiadomo opatrunki zmienia mi ktoś - mama - i mówi, że nie wygląda to za dobrze. Przez pierwszy tydzień sączyła sie różowa ciecz, taka jakby woda. A teraz jest ropa, aż zielona. Czy tak ma być? Boję się, że nie.

Dr n. med. Wojciech Kawiorski

Szanowna Pani - Maść TRIBIOTIC bez rp. i porponuję kontakt z lekarzem operującym.
Pozdrawiam serdecznie, dr n.med. Wojciech Kawiorski, specjalista chirurg

Niestety po usunieciu torbieli gojenie zwykle jest długotrwałe i czasem wymaga dodatkowych interwencji chirurgicznych w razie watpliwosci radze zglosić się operujacego