Zapytaj lekarza

1 , 0 2 2 , 3 0 4

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Operacja cieśni nadgarstka u starszej osoby

Czy w wieku 74 lat, można wykonać bezpiecznie zabieg w zakresie usprawnienia zespołu cieśni nadgarstka. Jestem po przebytym 15 lat temu zawale serca oraz przyjmuję insulinę od 4 lat w związku z cukrzycą. Z uwagi na cukrzycę lekarz prowadzący zasugerował przeprowadzenie zabiegu z zastosowaniem znieczulenia endoskopowego - czy zabieg ten jest bezpieczny ?
ponad rok temu

Co jeść przy dolegliwościach ze strony układu ruchowego?

Twój układ ruchowy daje Ci w kość? Pokonaj to... dietą. Sprawdź, co warto jeść, aby kręgosłup nie bolał. Dietetyk kliniczny podpowiada, na jakie produkty warto zwrócić uwagę.

Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania

Witam! Każdy nawet najmniejszy zabieg niesie za sobą ryzyko wystąpienia powikłań. Lekarz kierujący na zabieg zawsze stara się ograniczyć ryzyko doborem m.in. odpowiedniego znieczulenia oraz techniki zabiegu. Decyzja o zgodzie na zabieg należy zawsze do pacjenta. Proszę udać się ponownie do specjalisty, który przedstawi wszystkie "za" i "przeciw" dotyczące zabiegu.

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, stażysta w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Lublinie
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy