Operacja endoskopowa zatok przynosowych

Dzień dobry, Moja żona przechodziła w piątek (2 dni temu) operację FESS - Operacja endoskopowa zatok przynosowych. Zabieg przebiegł bez problemów, również żona w dniu operacji dobrze się czuła, tylko była zmęczona. Dnia następnego wróciła do domu i pojawił się nawracający stan podgorączkowy, jak również gorączka powyżej 38st C. Czy taka gorączka jest normalan, czy może istnieje zagrożenie powikłań? Proszę poradzić, co najlepiej zrobić w tej sytuacji? Z góry dziękuję.

Witam , proszę KONIECZNIE pilnie skontaktować się z operatorem (choćby tel.) lub z ośrodkiem , gdzie przeprowadzono operację!!! z.żurawski