Operacja fundoplikacji sposobem Nissena laparoskopowo

Dzień dobry, Ponad 2 miesiące temu przeszłam operację fundoplikacji sposobem nissena laparoskopowo. Zabieg był wykonany z powodu długiej choroby refluksowej oraz przepukliny. Do tej pory oszczędzałam się jednak wczoraj zapomniałam się i podniosłam paczkę która mogła ważyć nawet 20 kg. Nie mam żadnych niepokojących objawów, zgaga nie wróciła. Czy mimo wszystko mogłam uszkodzić wewnętrzne szwy ? Czy temu towarzyszył by ból ?

Nie ma powodu do niepokoju. Na pewno nic się nie wydarzyło skoro nie ma Pani żadnych objawów np. dolegliwości bólowych w zakresie brzucha, klatki piersiowej.