Operacja głowy trzustki oraz dwunastnicy

24 listopada miałam operację głowy trzustki oraz dwunastnicy (wyłuszczenie nowotworu torbielowatego). Potem przez 3 tygodnie stany zapalne itd. W tej chwili staram się wrócić do normy, ale jeszcze np. dietę muszę mieć bardzo restrykcyjną, bo mój organizm reaguje silnymi bólami na jakiekolwiek lekkie odstępstwa... Czy - skoro proces wracania do zdrowia najwyraźniej jeszcze trwa - mogę zacząć ćwiczyć? Jakie ćwiczenia są bezpieczne (w szczególności zależy mi na jodze, rowerze i tańcu).

Proszę omówić ten temat dokładnie z operatorem!!! Ja,nie znając zakresu,przebiegu ani efektu końcowego operacji,nie jestem w stanie udzielić autorytatywnej odpowiedzi!!! zż