Operacja metodą laserową haluksów

Witam, mam 50 lat i cierpię na haluksy. Bardzo cierpię z tego powodu, dlatego zdecydowałam się na operację. Słyszałam o operacji metodą laserową. Stąd moje pytanie, czy warto poddać się takiej operacji? Jaki jest czas rekonwalescencji? Gdzie najlepiej poddać się takiej operacji? Proszę o pomoc.

Nie mam doświadczenia w laserowym leczeniu haluksów! Myślę , że wiele zależy od ich wielkości. Proszę znaleźć w Grodzisku ortopedę , który ogłasza się jako specjalista od leczenia haluksów , zż

Szanowna Pani

Zapraszam Panią do zapoznania się z ofertą leczenia haluksów przez nasz zespół HalluxCenter - wszelkie informacje dotyczące przygotowania do zabiegu, operacji i przebiegu pooperacyjnego, jak również ćwiczenia usprawniające stopę po okresie zrostu kostnego.

Jeśli chodzi o wybór miejsca leczenia, proponowałbym Pani wybrać, którąś z klinik leczenia haluksów. Operacja haluksów jest dość złożona i skomplikowana w przebiegu, przy czym nie jest tak powszechna jak choroby kolan czy bioder - w związku z tym, typowy przeciętny ortopeda przeprowadza operację haluksa 1x na 1-2 miesiące, co jest stanowczo za rzadko by wykonywać ją biegle, pewnie i precyzyjnie. Stąd ważne jest by z haluksami wybrać się do kliniki, w której na co dzień lekarze operują haluksy.

Takie kliniki to np. HalluxMed w Przeźmierowie, albo HalluxCenter w Poznaniu.

Łącze wyrazy szacunku,
Jędrzej Kosmowski