Operacja na serce i dopalacze - czy moje objawy są powiązane?

4 lata temu miałam operację na serce, taki zabieg zamykający tętnice. Mam 17 lat i przez ponad miesiąc zażywałam regularnie dopalacze i jarałam trawkę itp. Teraz mam jakby zapaści klatki piersiowej, nagle skacze mi tętno i się uspokaja zaraz, odczuwam kłucia, duszności w klatce itp. - może ktoś wyjaśnić co się dzieje? Prócz porady o wizytę u lekarza, którą zapewne jak wszyscy dostanę. Z góry dzięki.

Witam.

Przykro mi bardzo, ale jedynym rozsądnym rozwiązaniem jest skonsultowanie się ze swoim kardiologiem. Niestety Twoje serce było i tak osłabione oraz narażone za zaburzenia spowodowane Twoja chorobą.

Wszelkie substancje psychoaktywne mają negatywne oddziaływanie na funkcjonowanie całego organizmu, jak i poszczególnych organów, zwłaszcza tych najsłabszych.

Proszę nie bagatelizować swoich dolegliwości i jak najszybciej je zdiagnozować, a jak sama się domyślasz - diagnoza kardiologiczna bądź psychiatryczna online jest niemożliwa.

Pozdrawiam