Operacja niewchłoniętej pępowiny

Mam nie wchłoniętą pępowinę nie wiem czy nie jest to skutek jakiegoś wytrzewienia czy delikatnej przepukliny ( przepukline chirurg wykluczył) pępek ma ok 0,5 cm ile kosztowała by mniej więcej operacja u chirurga plastycznego? tak żeby to wyglądało normalnie, bo chirurg miejscowy w szpitalu chciał zrobić tak że w ogóle bym pępka nie miała. Jeśli można proszę też o jakieś namiary na dobrego specjalistę.

Dr n. med. Wojciech Kawiorski

Szanowna Pani prosze się skontaktować w tej sprawie na adres bezpośredni:w.kawiorski@wp.pl
Pozdrawiam, Dr .nmed. Wojciech Kawiorski, Specjalista chirurg.

O pępowinie i problemach z nią związanych mówimy u noworodka. Tak więc nie ma mowy o "niewchłoniętej pępowinie" ani pozostałości wytrzewienia bo jak Pani mówi pępek jest i mały, oraz nie stwierdza się przepukliny. Skąd pomysł o konieczności wycinania ?? Jeśli musiałbym coś naprawiać w tej okolicy, to chirurgia plastyczna nie byłaby potrzebna. Jeśli jest jakiś guzek to wycięcie nie pozostawi śladów.