Operacja niezstąpienia jądra u 17-miesięcznego dziecka

Witam, mój SYnek ma 17 miesiecy. Jak miał 3 m-ce zauważyłam że nie ma jednego jąderka i prawdopodobnie jest w pachwinie. Kazano nam sie zgłosic do chirurga ok 2 roku zycia. Chcialam zapytac gdzie taka operacje robią? jestesmy z Gliwic. Ile trzeba byc w szpitalu? i czy jest to niebezpieczna operacja bardzo sie boje o synka. Prosze o odpowiedz.

Witam. Proces zstępowania jąderka jeszcze trwa - trzeba pokazać się do kontroli. Jeśłi potwierdzi się konieczność leczenia operacyjnego lekarz wskaże najbliższy ośrodek chirurgii dziecięcej.