Operacja plastyczna nosa bez prostowania przegrody

Witam!4 mies.temu temu miałam operację plastyczną nosa(bez prostowania przegrody) od tego czasu z nosa cieknie jakby woda,szczegolnie z lewej dziurki.Najpierw sie tym nie przejmowalam ,nos goi sie dlugo,myslalam ze takie wycieki to normalna rzecz.Teraz kiedy jestem 4mies.po operacji zaczelam sie martwic bo ta woda dalej cieknie,nie jest jej duzo ale jest.I czesto zdarza mi sie zaksztuscic wlasna sliną.Poza tym nic mi nie dolega-zadnych boli czy zawrotów głowy itp.Czy moze to byc płynotok nosowy?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisany przez Panią wyciek zdecydowanie wymaga dokładniejszej diagnostyki. Tak naprawdę dość mało prawdopodobne jest, by był to płynotok nosowy, aczkolwiek teoretycznie jest to możliwe. W celu ustalecznia przyczyny wycieku koniecznie proszę skonsultować się ze specjalistą laryngologiem.