Operacja plastyczna w modelowaniu sylwetki

Witam. Mam budowe gruszki i wielki problem z kupnem spodni,spudnicy czy sukienek.Ogolnie dolu odziezy.Myslalam o operacji plastycznej czy to cos da?Czytam duzo o tym i sa roznie podzielone opinie.Jedni zachecaja inni odradzaja itd...A ja mam metlik w glowie i za duzo u dolu :-( Prosze o powazna podpowiedz doradzenie co i jak ewentualnie gdzie jest najlepsza pewna klinika. Dziekuje zycze pogodnego dnia :-)

Witam,

Liposukcja jest pewnym rozwiązaniem ale nikt nie jest Pani w stanie odpowiedzieć na 100%! Prawda jest taka, że nasze organizmy to nie szwajcarskie zegarki i podejmowanie ryzyka zapewnienia Pacjenta "wszystko będzie dobrze" to raczej "wróżenie z fusów". To są poważne zabiegi i niestety podejmowane na własne ryzyko.
Proszę napisać na instytut@medyczne-fbi.pl - przedyskutujemy polecanych specjalistów.

Dziękuję