Operacja po urazie ścięgien ręki a powrót do sprawności

witam,uległam wypadkowi w pracy na terenie niemiec,maszyna przeciela sciegna prawej reki palec wskazujący,przeszlam operacje,reke usztywniono na 6 tygodni,jakie sa szanse na powrot do sprawnosni

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
Szanse na powrót do funkcjonalności ręki zależą od rodzaju zabiegu operacyjnego, późniejszej rehabilitacji oraz właściwości regeneracyjnych Pani organizmu. Myślę, że nikt do końca nie będzie w stanie na to pytanie odpowiedzieć natomiast najwłaściwszą osobą do udzielenia odpowiedzi powinien być Pani lekarz prowadzący.