Zapytaj lekarza

1 , 0 1 6 , 7 8 7

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Operacja powiększania piersi u 27-latki

Witam, chcialabym zrobic operacje powiekszania piersi. W dziecinstwie przechodzilam epilepsje powypadkowa. "Atakami" byly od czasu do czasu przewracanie oczami oraz wrazliwosc na migajace swiatlo. Od kilku lat nie przyjmuje lekow i nie mam atakow. Czy moge podjac sie operacji? Czy jest ona dla mnie bezpieczna? Wyniki Podstawowych badan do operacji mam bardzo dobre. Pozdrawiam
KOBIETA, 27 LAT ponad rok temu

Najlepiej uzyskać zaświadczenie od neurologa o brak przeciwwskazań do operacji w znieczuleniu ogólnym. Oczywiście koniecznie należy poinformować o swojej przeszlości chorobowej chirurga, który będzie Panią operował.

0

Szanowna Pani,

Specjalista w dziedzinie chirurgii. Posiada ponad 20-letnie doświadczenie w chirurgii plastycznej rekonstrukcyjnej i estetycznej oraz chirurgii onkologicznej. Pionier w dziedzinie stosowania implantów u pacjentów onkologicznych. Laureat licznych nagród za osiągnięcia naukowe, m.in. Luminatus 2015, Polski Wynalazek 2014 - BioImplant, złoty medal Międzynarodowych Targów Wynalazczości oraz medal Ministerstwa Edukacji, Szkolnictwa Wyższego i Badań Naukowych Francji Concours Lepin.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy