Operacja przepukliny krążka międzykręgowego a drętwienie stopy

Proszę o radę. Dwa tygodnie temu miałam operację przepukliny k.m. na poziomie L5-S1. od wielu miesięcy cierpiałam na ostrą rwę kulszową, a wiele lat na bóle kręgosłupa lędźwiowego. Martwię się gdyż po operacji nadal odczuwam mrowienie, cierpnięcie , pieczenie, mam odczucie zdrętwiałej zewnętrznej części stopy. Jestem zaniepokojona skutecznością zabiegu i chciałabym wiedzieć czy te objawy ustąpią. Dziękuję za odpowiedź.
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W zaistniałej sytuacji warto udać się na wizyte kontrolną do lekarza. Być może powodem dolegliwości jest utrzymujący się stan zapalny i obrzęk w loży pooperacyjnej.