Operacja przepukliny kresy białej przy porodzie przez cc

Czy mozliwa jest operacja przepukliny kresy bialej przy porodzie przez cesarskie ciecie? W którym szpitalu można to wykonać ? Jakie są przeciwskazania? Aktualnie jestem w 21 tyg ciąży. Jest to moja druga ciąża. Pierwsza z powodu nieudanej indukcji porodu zakonczyla sie cc. Od tamtej pory mam przepukline między pepkiem a linią żeber. Chcialbym ta przepukline zoperowac przy drugim porodzie.

To zależy od operatora, ale ponieważ podczas ciąży i porodu działaja hormony (relaksyna) ktore powoduja zwiotczenie i osłabienie powłok, może to zwiekszać ryzyko nieskutecznej operacji