Operacja przepukliny pępkowej metodą Stoppy

Witam Niecały tydzień temu miałem operację przepukliny pępkowej metodą Stoppy. W trakcie konsultacji lekarz poinformował mnie, że po powrocie do domu nie ma potrzeby stosowania żadnej szczególnej diety. Cytuje: "może pan jeść i pić wszystko". Czy to dotyczy również alkoholu, a jeśli tak to w jakim zakresie ?

Witam.
Dobrze Panu powiedział. Można jeść wszystko. Proszę unikać tylko produktów wzdymajacych, np. słodkich i ciast bo może to dawać dolegliwości w pierwszych tygodniach po zabiegu. Co do alkoholu to z umiarem także można. Pozdrawiam