Operacja przy ocierających się kolanach

Mam pewien problem z prawym kolanem poniewarz obija mi o drugie kolano. mam dopiero 23 lata ale pracowałam na zborach i to może byc skutkami tego czy moge jakos naprawic leczeniowo czy juz zostałami tylko operacjia
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Jacek Ławnicki

Witam! Opis wskazuje na koślawość w obrębie stawów kolanowych. Powinna Pani udać się do specjalisty ortopedy, który oceni zaawansowanie wady oraz zaproponuje możliwe formy leczenia. Niewykluczone, iż konieczne będzie leczenie zabiegowe.