Operacja raka tarczycy a tycie i uczucie zimna

Witam,jestem 6 lat po operacji tarczycy(rak brodawkowaty)calkowicie usunieta,moje TSH.0,02 zle sie czuje mimo nadczynnosci bardzo tyje nie wiem jaka jest przyczyna.Mam jakies guzki na plucach,nie sa grozne tak stwierdzono 2 lata temu,mialam podany jod 131 10,25 w tym roku w kwietniu..nie chcialabym tak tyc poniewaz moja waga byla miedzy 50-60- kg,teraz waze 70 kg zle sie czuje jest mi ciagle zimno a zwlaszcza wieczorem.cisnienie wariuje nie wiedza lekarze co mi jest..Pozdrawiam i prosze o odp.E

Trudno mi określić co się dzieje bez bezpośredniego badania. Na pewno trzeba by wykonać cały panel badań hormonalnych tarczycy (TSH, fT4 i fT3) z oceną endokrynologiczna i zastanowić się nad podłożem ginekologicznym objawów (konsultacja ginekologiczna z oceną hormonów płciowych). Być może występują u Pani zaburzenia hormonalne, ale w zakresie hormonów płciowych.