Operacja rozszczepu podniebienia miękkiego u 18-latka

Witam serdecznie. Mam ukończone 18 lat i chciałbym się dowiedzieć czy w moim wieku jest możliwa operacja rozszczepu podniebienia miękkiego? Chciałbym się zapytać na czym ta operacja by polegała, jakie były by powikłania oraz w jakim czasie miałbym przeprowadzoną operację. :)

Proszę udać się do chirurga celem obejrzenia rozszczepu podniebienia i ewentualnej kwalifikacji do leczenia operacyjnego.
Na odległość trudno cokolwiek poradzić w tak trudnym temacie.

Z wyrazami szacunku
dr n.med.Marek Rodzeń
specjalista chirurg

W tej sprawie trzeba skonsultować się z poradnią chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej. Nie widzą Pana, nie badając Pana trudno mi określić szczegóły operacji i jej zakres. Myślę, że zabieg powinien być możliwy nawet w Pana wieku już dojrzałym. Wszystko wytłumaczy chirurg plastyczny po bezpośrednim badaniu.