Operacja stanu zapalnego torbieli włosowatej

Dzień dobry 3tyg temu miałem operowana torbiel włosowata nie była w stanie zapalnym. nie duza 4cm x 1,5cm dziś byłem u chirurga i mówil ze rana ładnie sie goji ale dolna czesc dalej sie saczy ( "nie jest to ani ropa ani krew prosze sie nie martwic") tylko troszke sie martwie 3 tyg rana nie zagojona i w dodatku szwy jeszcze z 2tyg zaraz wrosna i dopiero bedzie. nie zebym nie ufal lekarzowi ale jakos tak dziwnie to przyjolem infekcji nie mam czuje sie ok nie boli ladnie sie goji tylko ten wyciek..

A JAKIE JEST PYTANIE??? Jak mogę powiedzieć cokolwiek nie widząc rany , jeśli chirurg operujący powiedział , że jest o.k.!?!? Przepraszam , ale nie umiem nic poradzić na odległość W-wa - Sławków!!!!! zż