Operacja stawu skokowego

1.08 miałam operacje stawu skokowego mianowicie plastyka mozaikowa bloczka kosci skokowej prawej i pobranie przeszczepu chrzestno kostnego z kłykcia bocznego kosci udowej prawej. Jest już ponad tydzień od operacji a noga dalej boli prawie całą noga jest posiniaczona i jest obrzek kolana. W szpitalu próbowano zrobić punkcje ale się nie udała gdyż lekarz stwierdził że porobiły się skrzepy które z czasem mają zniknąć same. czy jest możliwość jakiś powikłań. Nie potrafię zgiac nogi w kolanie.

Lek. Tomasz Budlewski

proszę koniecznie udać się do lekarza ortopedy, po badaniu będzie mozna okreslic opdowiednie dalsze postępowanie.