Operacja szpotawej stopy a odpowiednia rehabilitacja

Witam. Jestem po operacji końskiej szpotawy stóp z przykurczem ścięgna Achillesa. Została zastosowana metoda usztywnienia stawu skokowego i wydłużenie ścięgna poprzez przecięcie. Jak długo po zabiegu utrzymuje się odrętwienie palcy oraz jaki rodzaj rehabilitacji powinien zostać zastosowany? Operacjie została wykonana ponad 2,5 miesiąca temu. Nie otrzymałam też prawie żadnej informacji od lekarza w spr. rehabilitacji. Proszę o pomoc.

Informacji o postępowaniu pooperacyjnym udziela personel ośrodka wykonującego zabieg.
Zaburzenia neurologiczne po zabiegach utrzymują się różnie długo - kilka tygodni lub miesięcy. Należy Panią zbadać by ustalić przyczynę drętwienia palców.