Operacja tarczycy z powodu wola guzowatego toksycznego

Witam.Jestem 2,5 roku po opercji tarczycy z powodu wola guzowatego toksycznego. Kilka miesięcy temyu na kontrolnym USG okazało się że mam już nowe guzy.W mojej rodzinie było kilka śmiertelnych przypadków raka rdzeniastego tarczycy.obecnie czekam na wizyte w poradni genetycznej nowotworów.Czy są jakieś markery , które moge zrobić aby sprawdzić czy to co dzieje się z moją tardzycą to nie rak >

Witam , oznaczanie poziomu markerów (tyreoglobuliny i/lub kalcytoniny) przeprowadza się jako monitoring u pacjentów , którzy byli leczeni z powodu raka tarczycy!!! Proszę omówić z lekarzem prowadzącym czy jest zasadność przeprowadzenia tego badania w Pani przypadku! z.żurawski