Operacja tętniaka głowy a opuchnięcie palców

w 2003 roku przeszłam operację zaklipsowania pękniętego tętniaka głowy na tętnicy szyjnej wewnętrznej lewej, jestem osoba sprawną fizycznie ale od około pół roku odczuwam dolegliwości ze strony spuchniętych i bolących palców u stóp po prawej stronie trzeci po lewej czwarty palec ból jest nad stawem mam również spuchnięte często nogi po wewnętrznej stronie około dwóch cm nad kostka nie obejmujące kostki, nadmieniam że jestem położną ale pracuję w środowisku, noszę wygodne buty, nie noszę obcasów,

Witam, przebyta 12 lat temu operacja zaklipsowania tętniaka tętnicy szyjnej wewnętrznej na szczęście nie ma związku z Pani obecnymi dolegliwościami. Proponuję konsultację ortopedyczną i ew. reumatologiczną, raczej jest to miejscowy stan zapalny, jakaś artropatia lub entezopatia. Pozdrawiam, R. Florek