Operacja ucha pod narkozą a bezpieczeństwo płodu

czy operacja ucha pod narkoza moze byc niebezpieczna dla 5tygodniowego plodu. Czekalam na ta operacje prawie dwa lata a teraz okazlo sie ze jestem w ciazy akurat kiedy dostalam termin operacji .dziekuje za odpowiedz

Ciąża, a zwłaszcza w tak wczesnym okresie jest przeciwwskazaniem w przypadku znieczulenia ogólnego. Jedynie w przypadku zabiegów pilnych, ratujących życie można podjąć ryzyko znieczulenia. Proszę skontaktować się z jednostką, gdzie ma być Pani operowana i zgłosić to, że jest Pani w ciąży.