Operacja usunięcia macicy i wynik histopatologiczny

Mama nie dawno przebyła operacje usunięcia macicy,bo ginekolog podczas badania dopochwowego zauważył Mięśniaka,przez co krwawiła itp.Jajniki itp zostawił bo stwierdził ze cała reszta OK.Po operacji wynik histopatalogiczny brzmi on zmiana typu CARCINOMA UROTTELIALE PAPILLARE LG.Pan Gienokolog stwierdził ze było to w samym środku macicy i że jest juz OK bo zostało to całę wycięte.Powiedział ze robiąc tą operacje uratował mi życie.Dał skierowanie do Onkologa na konsultacje.Jakie są szanse?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest rozszerzenie diagnostyki. Proszę koniecznie udać się do lekarza onkologa.