Operacja usunięcia malformacji żylno-tętniczej

Witam, nazywam sie Klaudia. 8 lipca przeszłam operacje usunięcia malformacji żylna-tętniczej. Została wycięta część mięśnia prostownik długi palców i z tego powodu stopa opadła, da się ją delikatnie podnieść w górę lecz niewiele. Obecnie chodzę na rehabilitacje jednak nie widze efektów, zabiegi jakie mam to PM, laser, elektrostymulacja i cwiczenia na krzyżaki. Prosze o pomoc, jakie cwiczenia i zabiegi sa potrzebne w moim przypadku ? Pozdrawiam i prosze o odpowiedź.

Najlepszą opcją jest przeprowadzenie konsultacji z lekarzem specjalistą rehabilitacji, który na podstawie badania i opisu zabiegu określi realne szanse na powrót sprawności i kierunek rehabilitacji.