Operacja usunięcia mikrogruczolaka przysadki
Witam Miałam operacje usunięcia mikrogruczoalak przysadki w kwietniu .Miałam nie dawno robiony kontrolny rezonans przysadki. I w opisie jest napisane W górnej części przedniego płata przysadki mózgowej po stronie lewej widoczne drobne ognisko wlk. 2,5x2mm, hipointensywne w stos. do miąższu przysadki . Co to znaczy hipointensywne w stos. do miąższu przysadki ?

KOBIETA, 22 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania
moze oznaczac nie pełne usunięciu lub odrost gruczolaka, konieczne jest oznaczenie poziomu hormonow. proszę koniecznie udac sie do lekarza endokrynologa.