Operacja usunięcie wola guzowatego obojętnego

WITAM, PROSZĘ O POMOC W ODCZYTANIU WYNIKÓW TARCZYCOWYCH PONIEWAŻ JEST DŁUGI OKRES OCZEKIWANIA DO ENDOKRYNOLOGA : TSH: 3,10 , FT4: 18,94, FT3; 3,64. W 2003 ROKU MIAŁAM OPERACJĘ USUNIECIA WOLA GUZOWATEGO OBOJETNEGO, NIEDOCZYNNOŚĆ PO OPERACJI. DO TEJ PORY WSZYSTKO BYLO DOBRZE. PROSZĘ O INFORMACJĘ CZY JEST WSZYSTKO OK.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Podane wyniki badań mieszczą się w granicy normy. Nie powinna mieć Pani zatem powodu do niepokoju.