Operacja uszu u dziecka a powrót do formy

JAK DŁUGO TRWA DOJŚCIE 3.5LATKA DO FORMY POWROTU DO PRZEDSZKOLA JESLI W NAJBLIŻSZYM CZASIE BĘDZIE MIAŁOPEROWANE OBA USZY OD PRZEWLWKŁYCH INFEKCJI,OBA PRZEROSTY MIGDAŁOWE DO USUNIECIA WRAZ Z TRZECIM W CAŁOSCI?NA JAKIE ODSTEPSTWO W DOJŚCIE DO FORNY MAM SIE NASTAWIĆ__SYNEK MA 3,5 ROKU I CZĘSTO DOPADAJA GO WIRUSY KOŃCZXĄCE SIEPRZEWLEKŁYM KATAREM A POTEM WYSIEKIEM USZU

Milena Lubowicz

Tydzień po zabiegu udadzą się Państwo na kontrolę do laryngologa i on odpowie czy dziecko już do przedszkola może chodzić czy jeszcze nie jest to wskazane. Zwykle okres rekonwalescencji nie jest długi.
Pozdrawiam