Operacja wszczepienia stawu biodroweg po operacji kręgosłupa

moja mama jest po bardzo skomplikowamej operacji kregoslupa 12gdz.a teraz ma przejsc operacie wszepienia protezy stawu biodrowego czy ona moze dojsc do siebie po tej operacji w tej chwili ma niwyobrazalny bol i nie moze juz chodzic

Witam. Jaki wiek mamy? jak dawno przebyła operację kręgosłupa? Wszystko to + stan kliniczny (kardiologiczny) zdecydować muszą o kwalifikacji do zabiegu od strony internistyczno-anestezjologicznej, bo od strony ortopedycznej zabieg jest bez wątpienia konieczny.