Operacja wycięcia guza na żołądku

Witam! Moj tato przeszedl 3 miesiace temu operacje wyciecia guza na zoladku Gist i teraz mial robiony TK i RM i wyszly zmainy na watrobie 8.4-8.3mm. Jest podejrzenie naczyniaka lub meta. Czy to cos groznego czy to juz przezuty bo na nasteona wizyte musimy czekac prawie 3 tyg. A markerow tez nie mial robionych i mysle nad zmiana lekarza bo przeciez tu czas najwazniejszy a mam wrazenie ze jestesmy pozostawieni sami z tym wszystkim. Blagam o pomoc o jakiekolwiek informacje.

Witam , jeśli rozpoznany jest GIST - to konieczna jest konsultacja u p.prof. Piotra Rutkowskiego w Centrum Onkologii w Warszawie!!! z.żurawski