Operacja wydłużenia palca wskazującego

Stracilem 1,5cm w wypadku palca wskazujacego prawej reki. Chciałbym wydluzyc palca.Czy mozna byłoby przeniesc palca stopy na palec reki. Jezeli tak to gdzie takiego operacje mogłaby sie odbyc.

Witam. Transplantacje palca stopy przy całkowitym kalectwie kciuka wykonuje Trzebnica, przy tak małym uszczerbku i głównie z uwagi na mały kaliber naczyń - zabieg najpewniej odpada, ale może ?