Operacja zaćmy przy nerwicy

Witam moja tesciowa zostala przebadana bardzo dokladnie usg oct oka i czeka na operacje zacmy,ktora jest w poczatkowej fazie ,choruje takze na nerwice i tu pojawia sie problem poniewaz zdaniem lekarza poeinna widziec bo procz tej zacmy nic sie nie dzieje w oku a ona twierdzi ze co dzien jest gorzej i gorzej ,ze juz nic nie widzi chociaz udaje sie jej przeczytac nie ktore rzeczy.co moze byc przyczyna takich odczuc nie widzenia ,czy moze byc to problem np. Z mozgiem .dziekuje

Ale proszę Pani na te pytania musi odpowiedzieć okulista prowadzący. Ja bez wyników szczegółowych badań okulistycznych nie odpowiem na Pani pytania. Trzeba wiedzieć, że zaburzenia widzenia nie tylko zapewne są związane z zaćmą, ale także i z nerwicą.