Operacja zastawki mitralnej w wieku 66 lat

czy w wieku 66 lat operacja zastawki mitralnej serca jest bezpieczna???

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie ma takiej możliwości, by jednoznacznie odpowiedzieć na zadane pytanie. Bezpieczeństwo zabiegu operacyjnego zależy bowiem od wielu czynników, w tym aktualnego Pani/Pana stanu zdrowia, pełnej historii choroby, schorzeń współistniejących ale także metody zabiegu, itd. O szczegółach proszę zatem porozmawiać z lekarzem, który powyższy zabieg zalecił wykonać.