Operacja zeza rozbieżnego a praca w przedszkolu

Witam. Za 6 miesięcy będę miała 4 operacje - zez rozbieżny naprzemienny. Pracuje w przedszkolu grupa 2,5 latków. Jak długo powinnam być na zwolnieniu, gdyż praca moja wiąże się z czestym pochylaniem podnoszeniem itp. dodam ze jestem dość wysoką osobą. Bardzo proszę o odpowiedź. Serdecznie pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

zostanie to określone po zabiegu i stopniu gojenia się ran operacyjnych.