Operacja zmniejszenia biustu na NFZ

Chcialabym poddac sie operacji zmniejszenia biustu na nfz. Mam rozmiar 70G, 165 cm wzrostu, 60 kg waga. Duzy biust powoduje bole i tak juz krzywego kregoslopa, mam wglebienia od ramiaczek. Czy mam szanse zakwafikowac sie na zabieg? Gdzie powinnam sie zglosic w pierwszej kolejnosci?

Szanowna Pani,
W tym celu należy zgłosić się po skierowanie do lekarza rodzinnego, który może pokierować Panią do ośrodka chirurgii plastycznej z kontraktem z NFZ. Lista tych ośrodków jest na stronie towarzystwa chirurgów plastycznych. Należy się liczyć z faktem że sa to szpitale kształcące chirurgów, a kolejki na konsultacje i operację sięgają kilkunastu miesięcy.
Więcej informacji na temat operacji piersi znajdzie Pani na stronach www.timeless.com.pl www.drjaworowski.pl
dr Janusz Jaworowski
specjalista chirurgii plastycznej rekonstrukcyjnej i estetycznej
specjalista chirurgii ogólnej
i onkologicznej