Zapytaj lekarza

1 , 0 1 5 , 9 1 6

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Operacja zmniejszenia biustu na NFZ

Chcialabym poddac sie operacji zmniejszenia biustu na nfz. Mam rozmiar 70G, 165 cm wzrostu, 60 kg waga. Duzy biust powoduje bole i tak juz krzywego kregoslopa, mam wglebienia od ramiaczek. Czy mam szanse zakwafikowac sie na zabieg? Gdzie powinnam sie zglosic w pierwszej kolejnosci?
KOBIETA, 30 LAT ponad rok temu

Szanowna Pani, W tym celu należy zgłosić się po skierowanie do lekarza rodzinnego, który może pokierować Panią do ośrodka chirurgii plastycznej z kontraktem z NFZ. Lista tych ośrodków jest na stronie towarzystwa chirurgów plastycznych. Należy się liczyć z faktem że sa to szpitale kształcące chirurgów, a kolejki na konsultacje i operację sięgają kilkunastu miesięcy. Więcej informacji na temat operacji piersi znajdzie Pani na stronach www.timeless.com.pl www.drjaworowski.pl dr Janusz Jaworowski specjalista chirurgii plastycznej rekonstrukcyjnej i estetycznej specjalista chirurgii ogólnej i onkologicznej

Specjalista w dziedzinie chirurgii. Posiada ponad 20-letnie doświadczenie w chirurgii plastycznej rekonstrukcyjnej i estetycznej oraz chirurgii onkologicznej. Pionier w dziedzinie stosowania implantów u pacjentów onkologicznych. Laureat licznych nagród za osiągnięcia naukowe, m.in. Luminatus 2015, Polski Wynalazek 2014 - BioImplant, złoty medal Międzynarodowych Targów Wynalazczości oraz medal Ministerstwa Edukacji, Szkolnictwa Wyższego i Badań Naukowych Francji Concours Lepin.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety