Zapytaj lekarza

1 , 0 1 2 , 3 4 6

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Operacje torbieli krzyżowej ze znieczuleniem

Rok temu mialem operacje torbieli krzyzowej ze znieczuleniem od pasa w dol.Niestety po roku odnowila mi sie i czeka mnie kolejna operacja.Chcialbym sie dowiedziec czy jest mozliwe abym operacje mial przeprowadzona pod narkoza?Poprzednia operacje zle wspominam poprzez dlugie lezenie, dodatkowo mialem zakladany cewnik bo znieczulenie mocno trzymalo a moj pecherz zaczal bardzo bolec, dlatego mam zle wspomnienia i chcialbym zabieg pod narkoza, nie wiem tylko czy jest to mozliwe w tym przypadku.
MĘŻCZYZNA, 23 LAT ponad rok temu

Przeszczep od żywego dawcy a przeszczep od osoby zmarłej

Czym różni się przeszczep od żywego dawcy od przeszczepienia organu od osoby zmarłej? Obejrzyj nasz film i zapoznaj się z wypowiedzią eksperta na ten temat.

Jest to możliwe, lecz musi to Pan uzgodnić z anestezjologiem przed zabiegiem.

Specjalista w dziedzinie anestezjologii i intensywnej terapii. Absolwent Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi. Przez wiele lat zawodowo związany z 4. Wojskowym Szpitalem Klinicznym we Wrocławiu. Współtwórca programu transplantacji kończyn w Szpitalu Św. Jadwigi w Trzebnicy, gdzie przeprowadzono pierwszą w Polsce udaną operację przeszczepienia ręki. W 2014 roku oznaczony Srebrnym Krzyżem Zasługi przez prezydenta RP.
umów wizytę 0

Proszę omówić tą sprawę z chirurgami i anestezjologami , którzy będą przeprowadzali operację!!! zż

Specjalista chirurgii onkologicznej i chirurgii ogólnej. Posiada doświadczenie w diagnozowaniu i wycinaniu zmian skórnych oraz leczeniu czerniaka. Doświadczenie zawodowe zdobywał w Klinice Nowotworów Tkanek Miękkich, Kości i Czerniaka Skóry w Centrum Onkologii w Warszawie
umów wizytę 0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety